84c0f74407f83c24a4cffae5d22c7914

31 Августа 2020

«Ууу... гіганте!». Кліп «Elefante» NK | Насті Каменських набрав більше 100 млн переглядів на YouTube

Кліп на трек «Elefante» суперстар NK | Насті Каменських, яка першою серед українських зірок вийшла на міжнародний ринок і підкорила своєю творчістю Латинську Америку, набрав більше 100 мільйонів переглядів на YouTube. Кліп став справжнім діджітальним проривом на каналі артистки.

Трек, в якому українські мотиви переплелися з запальними латиноамериканськими ритмами, увійде в перший іспаномовний альбом співачки. Його прем'єра відбудеться зовсім скоро.

«Я більше, ніж просто щаслива. Чарти по всьому світу від Мексики до Індії, масштабні танцювальні челленджі, мільйони переглядів... Такий результат для мене - найбільша нагорода. Дякую кожному, хто працювала над треком і відео, кожному, хто подивився і оцінив, хто потанцював і посміхнувся під мій трек», - прокоментувала NK.

Ексклюзивна прем'єра кліпу і пісні «Elefante» відбулася в жовтні 2019 року на найпопулярнішій у світі ранковій передачі Despierta America на іспанському телеканалі Univision. З моменту релізу трек завоював чарти по всьому світу - Мексика, США, Канада, Іспанія, Туреччина, Румунія і навіть Індія. Крім того, більше 40 тижнів пісня знаходилась у престижному світовому чарті Shazam Global, де зібрані найпопулярніші треки усього світу. А на провідній відеоплатформі TikTok популярні мексиканські блогери запустили танцювальний челлендж під трек української співачки. В результаті «Elefante» зібрала більше 2 мільйонів відео від користувачів.

Нещодавно співачка анонсувала реліз нового кліпу на ще один іспаномовний трек «A huevo», що в перекладі з мексиканського сленгу означає «круто». Його прем'єра відбудеться 4 вересня.